desgin


ObecnéBack in ActionJagged Alliance 3Unfinished BusinessJagged Alliance 2JA: Deadly GamesJagged AllianceFun :-)DownloadFórumLinky


ABCgames.cz

Linux Software

Proč používat Linux

Reico's Ground

Generally

rpghry.czVentrilo servery Ubuntus

online hry raketka.czDownload - JA2:UB - mapy

Doplňkové mapy

Mapy od Honzy Hrubého

Honza Hrubý, kterého jistě znáte, protože mi pravidelně zasílá rady do většiny kampaní do UB a také samozřejmě do UB a originální JA2, si začal hrát s editorem. Výsledek můžete posoudit v zatím dvou mapách - jedna je s mutanty a druhá představuje ulehčení UB.

Mutanti

Krátký popis:

Celý sektor je posetý spálenými keři. Mutanti jsou na severu. Vy přijdete VŽDY z jihu. Na jihu je budova. Vyhoďte JZ stěnu do povětří, vlítněte dovnitř. Je tam sopusta beden. V bednách je výzbroj (Auto rocket rifle, 8 zásobníků HEAP). To je dost důležité si vzít, poněvadž mutant v pohodě vydrží tři dávky z C-7 zblízka (6x HEAP zblízka ho zabije). No a potom se jde na věc. Poskládejte se do několika hloučků ne moc daleko od sebe, vystřelte do vzduchu... Psát dál je zbytečné, snad jen: nechte mutanta přijít na 5 metrů a potom ho plnou dávkou odstřelte. Nestřílejte dávkama na 25 metrů, je to vyhazování raket a času.

Pokud si chcete užít, vemte tam maximálně 2 čety.

Do sektoru se dostanete pouze z jihu. V budově si vyzvedněte zbraně. Nepokoušejte se bojovat se stávajícími zbraněmi, jen přijdete k úhoně. Klidně je nechte ve vedlejším sektoru. Můžete si vzít pár LAWů.

Stažení:
přímo z této stránky - Mutanti.dat

Ulehčení

Přidávám ještě malý sektor pro začátečníky (ale i pokročilé).

Ti, kteří mají ze začátku potíže, ať si nahrají tento sektor a navštíví ho. Uprostřed je bedna s vybavením. Jistě byste si představovali víc, ale zbytečně byste se připravili o zážitky.

Stažení:
přímo z této stránky - I8.dat

zpět


Tuto sekci kompletně reorganizoval Reico.© 2000-2019 Ondřej Čečák, design by MAD.