desgin


ObecnéBack in ActionJagged Alliance 3Unfinished BusinessJagged Alliance 2JA: Deadly GamesJagged AllianceFun :-)DownloadFórumLinky


ABCgames.cz

Linux Software

Proč používat Linux

Reico's Ground

Generally

rpghry.czVentrilo servery Ubuntus

online hry raketka.czDownload - ostatní - crack

Crack (nejen) na Jagged Alliance 2

Hlavní vymoženost na cracku je skutečnost, že při startu hra nevyžaduje CD-ROM JA2(UB), což se hodí k pirátskému kopírování, ale hlavně samotná hra nabíhá mnohem rychleji.
Např. u mě hra nabíhala při plné instalaci na INTEL PENTIUM II, 64 MB RAM, 36 x CD-ROM asi půl minuty, s crackem mi hra nabíhala téměř okamžitě (to je podle systémových prostředků). Na P4 už to je samozřejmě něco jiného, ale stejně je vkládat cd opruz. Samozřejmě cracklá verze neobsahuje obvykle žádné chyby nebo zkrácení zdrojového kódu hry. Ve hře samotné jde tedy obvykle všechno, jak má jít. NPC postavy mluví, žoldáci se pohybují, závěrečný film se promítá. Takže pokud chcete porušit minimálně(*) autorská práva firmy SIR-TECH a upravit si Jagged Alliance 2 ku obrazu svému, tak máte možnost.

Kde stahovat?

  • třeba ze serveru megagames.com
  • vyhledat pomocí google.com
  • standardnií verze češtiny do JA2 nevyžaduje vložené CD

Upozornění:

Pokud crack nemůžete najít, neporadím vám. Protože stejně jako vy použiju maximálně google.com. Pokud se vám nechce hledat, nevidím jediný důvod, proč bych to měl dělat já :o)

Upozornění k češtině.

Pokud se bojíte, že po nainstalování češtiny od Raptora na vaší cracklou Jagged Alliance 2 bude hry vyžadovat CD, tak se nebojte, protože pokud nahrajete na originální JA2 češtinu, tak taky CD nevyžaduje. Alespoň verze 1.0 ne. Crack funguje také na UB (samozřejmě jiný :-), i na češtinu ... Pokud nemáte nainstalovanou plnou instalaci a cracknete to, přijdete o zvuky a podobně!

Varování:

(*) Instalace programů, které mění funkčnost programu, navíc takovým způsobem, který vyřazuje ochranu zřejmě není legální. Doporučuji poradit se s právníkem nebo brát možné postihy vážně.
V této oblasti nejsem ani trochu znalý, takže berte moje názory s rezervou.
Hezkých českých článků o autorských právech v České Republice jsou všude možně spousty ...

Mirror na p2p síti eDonkey

Jagged Alliance 2Unfinished Business NoCD Patch.zip
Jagged Alliance 2 GoldCD2 NoCD Patch.zip

zpět


Tuto sekci kompletně reorganizoval Reico.© 2000-2019 Ondřej Čečák, design by MAD.