desgin


ObecnéBack in ActionJagged Alliance 3Unfinished BusinessJagged Alliance 2JA: Deadly GamesJagged AllianceFun :-)DownloadFórumLinky


ABCgames.cz

Linux Software

Proč používat Linux

Reico's Ground

Generally

rpghry.czVentrilo servery Ubuntus

online hry raketka.czÚvod

Co to je mod nebo datadisk?

Mod je obecně upravení hry. Většinou upravuje styl a způsob, často také prostředí, ve kterém se hráč pohybuje. Upravovat může i engine. Pro datadisk platí více méně to samé, ale je často narozdíl od modů vydáván oficiálně.

Nepoškodím hru instalací patchů, modů apod.?

Většina těchto programů je vyrobena programátory ze světa. Úspěch není nikdy zaručen. Používejte proto zálohy nahrazovaných souborů a vyhnete se většině problémů v případě neúspěchu.

Komprimační programy použité v této i v jiných sekcích

Protože jsou soubory, které si můžete stáhnout docela objemné, jsou zkomprimovány do menší velikosti. Existuje několik programů, mimo jiné:

WinZip je docela oblíbený komprimační program (hlavně starší zip), dokáže rozbalovat několik typů archivů jako zip, tar, gzip apod. Na této stránce to jsou soubory s příponou .zip. Jeho kompresní poměr je obvykle nejhorší ze všech ostatních. (tj. jeho komprimované soubory jsou zpravidla největší ...)

WinRar je nástupce staršího programu Rar, jeho kompresní poměr je lepší než WinZip, ale horší než WinAce. Umí dekomprimovat hodně dalších formátů, jako rar, zip, ace, tar ...

WinAce program s nejlepším kompresním poměrem oproti ostatním. Dokáže (také) rozbalovat formáty ace, zip, rar a proto tento jediný program stačí na dekomprimaci všech věcí na tomto webu.

Licenční podmínky užívání výše zmíněných programů:
Všechny programy jsou distribuované zpravidla jako shareware, tzn. po uplynutí určené doby si musíte program koupit nebo smazat.

zpět


Tuto sekci kompletně reorganizoval Reico.© 2000-2019 Ondřej Čečák, design by MAD.