desgin


ObecnéBack in ActionJagged Alliance 3Unfinished BusinessJagged Alliance 2  Úvod  Demo  Seznamy  Zbraně  Postupy  Návody  Questy  Žoldáci  Tipy a triky  FAQ  Crack  Ostatní  Cheaty  Modifikace  v1.13JA: Deadly GamesJagged AllianceFun :-)DownloadFórumLinky


ABCgames.cz

Linux Software

Proč používat Linux

Reico's Ground

Generally

rpghry.czVentrilo servery Ubuntus

online hry raketka.czJak na Blood Cats

Autie Je jeden perfektní quest, a to u paní Auntie, která je v Almě. Poprosí vás o pomoc; prosila už Deidrannu, ale nic se nestalo. Jde o to, že kočičky (Blood Cats nebo také Tygři) napadají Almu a vraždí malé děti. Mají svůj brloh na východ od Almy, ale Auntie vás upozorní, že pár dobrodruhů se už z výpravy nevrátilo. (Scope to koupila jednou ránou tlapu za 20, tak pozor na to).

Pokud hrajete v modu Sci-Fi, vyvražděte nejprve Mutanty, obtížnost kočiček bude nižší. Užívejte HP munice, snažte se nemířit (zvyšuje Marksmanship). Nebo také můžete užít této taktiky: Až k vám příště přiběhne kočička, obstupte si jí s žoldáky, a mlaťte jí pěstmi. Pokud vás nezabije, bude se vám zvedat Dexterity (obratnost) a Strenght (síla). Pokud najdete Mickyho (viz obchodníci), můžete mu prodat kůže a drápy. Docela slušně za ně platí.


Na kočičky uplatníte stejné rady jako na mutanty (Creatures).

A ještě speciální strategie:

hahahaha. tak co bude? pojďte si pro mě Sice je pravda, že tygr plave ve vodě, ale pro kočičky z Arulca / Tracony to neplatí. Ty se vody bojí tak, že jsou ochotni sledovat nepřítele co do nich střílí. Toho můžete samozřejmě využít a vystřílet je z protějšího břehu nebo přímo z mělké vody. Super ... také kočičky nesnáší dobře slzný plyn a nevbíhají do něj (to asi proto, že nemají plynové masky ...)

zpět© 2000-2019 Ondřej Čečák, design by MAD.