desgin


ObecnéBack in ActionJagged Alliance 3Unfinished BusinessJagged Alliance 2  Úvod  Demo  Seznamy  Zbraně  Postupy  Návody  Questy  Žoldáci  Tipy a triky  FAQ  Crack  Ostatní  Cheaty  Modifikace  v1.13JA: Deadly GamesJagged AllianceFun :-)DownloadFórumLinky


ABCgames.cz

Linux Software

Proč používat Linux

Reico's Ground

Generally

rpghry.czVentrilo servery Ubuntus

online hry raketka.czStyl boje 2: Pojď do mě

Pokud nechcete nepřítele hledat, nebo si prostě věříte, využijte tento styl boje. Hodí se zvláště pro boj, kde máte vhodnou překážku jako štít pro nepřátelské kulky. Strategie obsahuje nakupení celého týmu do jedné obrazovky a následné vystřelení do vzduchu, při čemž na vás skoro ihned vyběhne nepřátelská jednotka s rozkazem zhubit vás. I takhle můžete vyhrát snadno, pokud šikovně rozmístíte miny po terénu, a nepřátelé částečně vybuchnou a částečně je rozstřílíte z dobře chráněných a nenápadných pozic. Také můžete preferovat tiché odkrágnutí prvních pár vojáků a přesunutí se na jiné místo, což ale z ohledem na přesilu není vždy dobrým řešením. V takových případech upotřebíte hlavně zbraně typu Minimi nebo jiné pušky s velkou dávkou. Snipera asi moc neupotřebíte, leda tak s útočnou puškou s dávkou.

Vůbec nejlepší je, pokud jste oproti nepříteli zvýhodněni. Třeba pokud si vylezete na střechu, lehnete si, potřete se kamufláží (100%) atd. Upozornění: používejte pouze z zřídka, nebo ve vhodných chvílích, protože při velkých přesilách vás nepřítel snadno zlikviduje. Takže bacha na to. Je to celkem nebezpečné, ale s profíky (na vaší straně) to ještě jde.

Dodatek:
Jistě znáte plynové masky, dobrá ochrana proti jakémukoli plynu. Takže, pokud má někdo 100% plynovou masku, jsou mu všechny plynové granáty jenom pro smích.
Poznámka:
Pokud se snažíte zasáhnout nepřítele, který je za plynovou clonou nebo uvnitř plynové clony, pravděpodobnost zásahu se razantně snižuje.

zpět© 2000-2019 Ondřej Čečák, design by MAD.