desgin


ObecnéBack in ActionJagged Alliance 3Unfinished BusinessJagged Alliance 2  Úvod  Demo  Seznamy  Zbraně  Postupy  Návody  Questy  Žoldáci  Tipy a triky  FAQ  Crack  Ostatní  Cheaty  Modifikace  v1.13JA: Deadly GamesJagged AllianceFun :-)DownloadFórumLinky


ABCgames.cz

Linux Software

Proč používat Linux

Reico's Ground

Generally

rpghry.czVentrilo servery Ubuntus

online hry raketka.czJak na Almu (napsal Honza Hrubý)

Honza Hrubý sepsal další taktický souhr , tentokrát o Almě. Díky moc!!!!

Jak na Almu

Alma není žádná procházka růžovým sadem, ale pokud se vám ji podaří dobýt, získáte velké množství vybavení. Následující text by vám mohl pomoci.

Doporučený postup dobývání: H14, H13, I14, přestávka na trénink milice, I13.
Přestávku na trénink milice radím proto, že Deidranna by na Almu neměla poslat vojáky, dokud ji nedobydete celou. A až je pošle, tak budete mít výhodu.

H14

Sektor H14

Útok doporučuji od severu. Můžete vyzkoušet toto:
Jděte na západ, proštípejte plot a vstupte do areálu. Sestřelte 2 snipery a stráž u brány. Nejdřív dobyjte budovu na jihovýchodě, začněte z jihu a postupujte na východ. Rozestavte se před dveře, odstraňte z nich past, odemkněte a zahajte palbu. V další místnosti můžete využít lahví. Střelte do nich. Bude následovat řada výbuchů a nepřítel bude K.O. Varování: nestřílejte od dveří, jinak vašeho/vaše vojáka/vojáky srazí tlaková vlna. V další místnosti jsou bedny, ve kterých najdete spoustu vybavení. Zajistěte poslední místnost. Poté, co zničíte a zajistíte budovu, zaútočte na severozápadní budovu. Ideální by bylo do ní naházet plynové granáty a nepřítele vykouřit. Tento způsob má vadu v tom, že granáty, které zabavíte, vám nebudou stačit. Jinak zkuste postupně s využitím krytí vystřílet vojáky. Dejte si pozor, kam střílíte. Špatný zásah do sudu může zničit bedny a vybavení.

H13

Sektor H13

Doporučuji útok z východu. Sestřelte snipera, proštípejte plot a vražte dovnitř. Dále postupujte jako pří dobývání budov (strafování atd.). Doporučuji používat pěsti, nože a tlumiče, nebudete tolik přitahovat pozornost. Jak na hlavní místnost (s tlačítkem). Útok od severozápadu dveří přinese výhodu ovládnutí tlačítka, ale pokud nemáte dostatečný LVL, je nebezpečný. Zkombinujte jej s útokem z jihu, popř. surovým útokem z východu. Conrada můžete rekrutovat během boje. Myslím, že je ho lepší rekrutovat, protože získáte jeho LVL na 5 a další schopnosti. Jak na to: Zahajte mluvení. Po představení zvolte STROHÝ (Direct) (pokud zvolíte cokoli jiného, může se naštvat). Pak ho zkuste najmout. Nabídne 5500$ na den. Odmítněte. Sníží na 3300$. Souhlaste. A je to.
Tlačítko odpalovače ...
Dva switche ...

I13

Sektor I13

K útoku NUTNĚ potřebujete štípačky (v nouzi výbušninu), protože celý areál je oplocen.
Sestřelte snajpra, proštípejte plot a vylezte na střechu. Nad hlavní dveře na S postavte vojáky, ať komukoli, kdo vyjde, ustřelí hlavu. Vystřílejte okolí budovy. Potom vystřílejte dvůr. Vstupte do budovy. V chodbě na západě budovy se nachází alarm, který po spuštění způsobí explozi yperitu v pravém křídle budovy. Většina dveří je vybavena elektrickou pastí. v jedné z místnosti je karta, která je odemkne. Poznámka: za hlavními dveřmi se může nacházet nepřítel, proto pozor, budete-li jimi vstupovat.
Po výbuchu ...

I14

Sektor I14

Obecně:
Na severozápadě je oplocená oblast, kde je uzavřeno pár nepřátel. Můžete si je nechat na konec.
V budově A.C.A. se v bednách s pastmi nachází nějaké vybavení.
Po boji prohledejte důlní budovu, najdete věci.
Při nepřátelském útoku z jihu se budova A.C.A. ocitne pod hustou palbou. Můžete ušetřit milicionářům práci tak, že do ní asi 30s před začátkem boje (jo, to fakt jde) hodíte kouřový granát a budete ji krýt střelbou z budovy na severozápad od ní, popř. zahalení kouřem zpoza východního rohu (nebezpečnější).

Co všechno můžete najít:

H14

Kompletní Spectra výstroj, keramické plátky, Dragunova, Ultravizor, benzín, v Ja2 DL (dále jen DL) Striker Combat vestu.

H13

Ak-74, H&K G3A3, Rocket Rifli, minomet, někdy LAW, kevlarovou ochrannou výstroj, DL: OICW, H&K 11E, Railgunu, EMP HEAP munici, granáty.

I13

plynové masky, C-7, lékařskou výstroj

I14

TNT, náboje různé vybavení
To je vše.

zpět© 2000-2019 Ondřej Čečák, design by MAD.