desgin


ObecnéBack in ActionJagged Alliance 3Unfinished BusinessJagged Alliance 2  Úvod  Demo  Seznamy  Zbraně  Postupy  Návody  Questy  Žoldáci  Tipy a triky  FAQ  Crack  Ostatní  Cheaty  Modifikace  v1.13JA: Deadly GamesJagged AllianceFun :-)DownloadFórumLinky


ABCgames.cz

Linux Software

Proč používat Linux

Reico's Ground

Generally

rpghry.czVentrilo servery Ubuntus

online hry raketka.czMike - zrádce

Mike Teď se asi na mě budete dost zlobit, ale Mike, ten tvrdej chlápek z prvního dílu Jagged Alliance je i v pokračování. Ale má to háček, přeběhl na druhou stranu a svou super útočnou puškou H&K G11 vás chce poslat do věčných pařišť.

Podle oficiálních slov tvůrce Jagged Alliance 2 nelze Mika najmout na svojí stranu. Už jen zjištění, že Mike je na druhé straně bojiště mě dost rozrušilo, neboť to byl jeden z mojich super tvrďáků, kteří svými brokovnicemi čistili prostory ostrova s léčivými stromy, ale to už je jiný příběh .... (pozn. Jagged Alliance 1)

Takže pokud Mika znáte, a nebo neznáte, jestli chcete přežít, musíte ho odkrágnout, ať se vám to líbí nebo ne.

Takový je už život.

Mám tu ale ještě jednu radu od hráče Jagged Alliance 2, a sice:
Cituji:
Mikova G11 Potkal jsem v H13 Mika hned vedle odpalovacího tlačítka. Pokusil se to odpálit (ani nevystřelil, vůl). Než tam došel dostal to asi 5x do nohy pak lehnul. Potom se mi v dalších dvou kolech podařilo mu UKRÁST dvě ty jeho G11 (víc jich neměl). Ice ho pak vzal mačetou za -49.
Konec citátu.
Jenom bych chtěl doplnit, že zbraně se kradou následujícím postupem:
Vojáka omráčíte (pěsti, Stun Grenade, střelba do nohou) a potom stisknete CTRL (objeví se ruka) a za stálého držení klepnete na omráčené tělo a čekáte na výsledek. Upozornění: neměl jsem možnost vyzkoušet tenhle trik ve hře, ale děkuji za radu.

Dodatek:
a. Proč šel Mike k tlačítku? Protože pokud někdo stiskne tlačítko, vybuchne Rocket Rifle určená k testování. Pro umělou inteligenci je v tomto sektoru primární cíl zničit při ohrožení testovací zbraň a až potom eliminace nepřátel.

b. Mike se nemusí nutně vyskytovat v Almě, může být kdekoli. (Centrální SAM-SITE, Grumm, ...)

zpět© 2000-2019 Ondřej Čečák, design by MAD.