desgin


ObecnéBack in ActionJagged Alliance 3Unfinished BusinessJagged Alliance 2  Úvod  Demo  Seznamy  Zbraně  Postupy  Návody  Questy  Žoldáci  Tipy a triky  FAQ  Crack  Ostatní  Cheaty  Modifikace  v1.13JA: Deadly GamesJagged AllianceFun :-)DownloadFórumLinky


ABCgames.cz

Linux Software

Proč používat Linux

Reico's Ground

Generally

rpghry.czVentrilo servery Ubuntus

online hry raketka.czPříběh

Pochybuji, že někdo znalý Jagged Alliance 2 nezná příběh, no ale pro úplnost tu pro všechny je:
Tak byla jednou jedna země Arulco, které vládl Enrico Chivaldori. Ale jak už to tak bývá, moc si neužil, neboť do země vtrhla královna Deidranna a zemi si podmanila a sesadila Enrica. Proti ní vystoupila velká skupina rebelů, ale královna se vypekla na ňákou diplomacii, a tak přešla k ráznému opatření. Na sídlo rebelů v Omertě padaly bomby a tanky rozstřílely a dostřílely zbytek. I nevinné obyvatelstvo v Omertě bylo postříleno těžkými kulomety a vojáci tam chodili na lov lidí. Ti, kteří přežili byli odvezeni do Tixy, kde byli mučeni a zabiti. Dobrý den.

O dva měsíce později . . . .
V Praze v České republice, v Petřínské kavárně se setkávají dva muži. Tím prvním jste vy, a kdo asi bude ten druhý? Ten druhý je sám Enrico, který vám za kufřík prachů nabízí vedoucí postavení u rebelů. Vy přijmete . . .

Musíte dobýt celou zemi Arulco, zabít královnu Deidrannu a její vojáky. Jedinou vaší pomocí bude asi pouze váš věrný počítač, internet a stránka A.I.M. (Mezinárodní asociace žoldáků), kde si budete moci najmout ty nejlepší z nejlepších. Teda pokud si je budete moci dovolit.

Bitva o Arulco začíná právě teď . . . . .

zpět© 2000-2019 Ondřej Čečák, design by MAD.