desgin


ObecnéBack in ActionJagged Alliance 3Unfinished BusinessJagged Alliance 2  Úvod  Demo  Seznamy  Zbraně  Postupy  Návody  Questy  Žoldáci  Tipy a triky  FAQ  Crack  Ostatní  Cheaty  Modifikace  v1.13JA: Deadly GamesJagged AllianceFun :-)DownloadFórumLinky


ABCgames.cz

Linux Software

Proč používat Linux

Reico's Ground

Generally

rpghry.czVentrilo servery Ubuntus

online hry raketka.czTixa

Mapa Tixy

Tixa. Velké vězení je v sektoru J9 a řekne vám o něm dolař Matt v Almě. Mattovi jde o jeho bratra Dynama, kterému bylo nařízeno tleskat při projevu královny Deidranny. Protože mu syn onemocněl, nemohl se dostavit. Ještě ten večer přišli vojáci. Když jim Dynamo vysvětlil, proč nemohl přijít, přímo před ním jeho syna zastřelili a Dynama odvedli do vězení. Protože Matt posílá do Tixy peníze, dostává Dynamo jídlo vždy první, nikdy ho totiž není dost pro všechny.
Ale zpět k vězení.
Brewster Pokud přijdete do sektoru zajděte hned k Brewsterovi domů (na mapě číslo 1). Řekne vám, že jeho žena je šéfkou ve vězení. Svěří se vám, že nemá jí moc rád a že se nevěnuje dětem a ani jemu. Prozradí vám, že je od 17:00 chvíli doma, pak jde zase do práce. Doma věnuje 5 minut každému dítěti, pak 3 minuty Brewsterovi. Takže nejvhodnější čas k útoku bude 17:00. Pozor! Cesta do Tixy trvá ze severního sektoru asi 2:50, takže si to propočítejte tak, aby jste byli v sektoru v 17:01.
Potom do Brewstera hučte přátelsky tak dlouho, dokud vám nedá klíč od kanceláře jeho ženy. (vysoký leadership není na škodu)

Warden Ani tak nejde o to, že Warden po vás bude střílet, ale o to, že v její kanceláři jsou dvě páky. Jedna varuje stráže, aby si nasadily plynové masky a druhá na odpálení několika slzných granátů rozmístěných po vězení. Pokud získáte klíč od Brewstera, můžete přijít do kanceláře a odpálit slzný plyn, aniž by jste informovali stráže.


kancelář popis obrázku:
1(černá) - vstupové dveře, zde použijete klíč od Brewstera
2 - páka sloužící k odpálení slzného plynu (už odpálená)
3 - varování pro stráže, aby si nasadily plynové masky (použito)
4 - zde je Warden, pokud zaútočíte mimo dobu, kdy bude doma


Ještě k popisu prvního obrázku:
5 - zde exploduje slzný plyn
3 - samotka pro vězně
4 - samostatné cely, zde najdete Dynama
6 - velké nakupení nepřátel, výhoda je ve střelbě ze střechy (pokud si na ní vylezete)

Když už Tixu dobyjete, tak legrace nekončí. Tixa má totiž podzemí. Vstup je zde:
Podzemí Tixy - vstup Popis obrázku:
1 - Vstup do podzemí
2 - Tři osamocené hroby; jejich význam není jasný, protože všechny mrtvá těla byla pro Crepity (mutanty, broučky), jejich líheň můžete najít pod podzemím Tixy.
Pokud půjdete dolů do podzemí (najdete tam Shanka, zajistí dodávky benzínu v Estony a taky letiště pro helikoptéru v Estony) vezměte si s sebou alespoň jedno LAW, TNT, HMX, C1 nebo C4. Jedny dveře budete totiž muset odpálit, aby jste se dostali dál. (pozn. pokud nejste Drobek a Dewback, mě se totiž nepodařilo 2x(!) najít klíč)
Dewback měl ale v týmu Trevora, a ten odemkne všechno!


Tak to by bylo k Tixe vše. Ještě upozornění, mohli by jste ukázat Mattovi Dynama, bude z toho na větvi a zvýší vám loajalitu a splní quest.
Takže pokud potřebujete zvýšit level, jděte za Mattem.

zpět© 2000-2019 Ondřej Čečák, design by MAD.