desgin


ObecnéBack in ActionJagged Alliance 3Unfinished BusinessJagged Alliance 2  Úvod  Demo  Seznamy  Zbraně  Postupy  Návody  Questy  Žoldáci  Tipy a triky  FAQ  Crack  Ostatní  Cheaty  Modifikace  v1.13JA: Deadly GamesJagged AllianceFun :-)DownloadFórumLinky


ABCgames.cz

Linux Software

Proč používat Linux

Reico's Ground

Generally

rpghry.czVentrilo servery Ubuntus

online hry raketka.czBalime

24. Ukradení kalichu Naděje

Muzeum s kalichem Naděje (zadání 23 a 20) se nachází v sektoru L12. Velkou budovu muzea opravdu nelze přehlédnout a určitě si všimnete, pokud za denní doby vejdete dovnitř, všimněte si, že kalich Naděje je v ostře sledovaném pásmu za sklem. Také si všimněte hlídače Eldina. Ten se svojí automatickou pistolí sice nehrozí, ale loajalita by klesla pod bod mrazu. Musíte tedy ukrást kalich Naděje aniž by si vás hlídač všimnul.

Krádež by ste měli provést v noci, kdy je Eldin ve své obytné části muzea (úplně nahoře). Takže hodně pozdě v noci se přikraďte k muzeu, vykopněte dveře nebo použijte paklíčů a zapněte mód utajení. Potom už jen nepozorovaně vnikněte, otevřete si dveře do kontrolní místnosti (ta s vypínačem), vypínač stiskněte, vejděte ke kalichu Naděje, seberte ho a mažte pryč.
Pozor: Pokud spustíte alarm (nevypnete vypínač a půjdete ke kalichu Naděje) začne po vás hlídač střílet.
Pozor: Neotevírejte dveře z kontrolní místnosti, protože tam má obytnou část Eldin a ten by vás přivítal olovem.

Potom už jen odneste kalich Naděje do kvalifikovaných rukou.

25. Vyhrožování Armandovi

V Balime bydlí bohatí lidé, kteří jsou sice nakloněni ke královně, ale toho můžete také využít. V sektoru L12 je v jednom domě Armand a Lora. Přijděte k Armandovi, a vyhrožujte mu tak dlouho, až sáhne do skříně a dá $10 800, abyste odešli. Loajalita bude stejná, jenom účet vyšší. Berte.

zpět© 2000-2019 Ondřej Čečák, design by MAD.