desgin


ObecnéBack in ActionJagged Alliance 3Unfinished BusinessJagged Alliance 2  Úvod  Demo  Seznamy  Zbraně  Postupy  Návody  Questy  Žoldáci  Tipy a triky  FAQ  Crack  Ostatní  Cheaty  Modifikace  v1.13JA: Deadly GamesJagged AllianceFun :-)DownloadFórumLinky


ABCgames.cz

Linux Software

Proč používat Linux

Reico's Ground

Generally

rpghry.czVentrilo servery Ubuntus

online hry raketka.czChitzena

23. Odvezte důchodce

V Chitzeně, blízko chrámu naleznete dva staré cestovatele Mary a Johna, kteří se nestihli vrátit na letiště v Drassenu. Váš úkol: dovezte je tam. Asi nejlepší bude poslat pro ně helikoptéru, protože to je nejbezpečnější způsob dopravy, a po splnění dostanete $2000 - $3000. Protože John vám bude dostatečně vděčný, pošle vám ještě dvě pistole typu AUTOMAGNUM III, které si můžete vyzvednou v Drassenu chvíli po odeslání důchodců pryč.

23. Navrácení kalichu Naděje Yannimu

Yanni, správce trosek arulského chrámu v severním sektoru po vás bude chtít kalich Naděje, který byl v chrámu uložen, ale pro jeho cenu ho královna ukradla a uschovala v muzeu v Balime. Pokud ho vrátíte, dostanete 100% loajality v Chitzeně a + 10% pro ostatní města. Ale nejdříve to vemte přes Kingpina (viz bod 20)

zpět© 2000-2019 Ondřej Čečák, design by MAD.