desgin


ObecnéBack in ActionJagged Alliance 3Unfinished BusinessJagged Alliance 2  Úvod  Demo  Seznamy  Zbraně  Postupy  Návody  Questy  Žoldáci  Tipy a triky  FAQ  Crack  Ostatní  Cheaty  Modifikace  v1.13JA: Deadly GamesJagged AllianceFun :-)DownloadFórumLinky


ABCgames.cz

Linux Software

Proč používat Linux

Reico's Ground

Generally

rpghry.czVentrilo servery Ubuntus

online hry raketka.czDrassen

2b. Obnovit zásobu potravin pro rebely

Opilého faráře Walkera můžete najít v baru v prostředním sektoru, nebo v kostele v jižním sektoru města. Zde si s ním promluvte Irou a můžete mu dát láhev piva, a stále si přátelsky povídat až se rozpovídá a zdělí vám, že Deidranna využívá mrtvých těl (samozřejmě, pokud hrajete na sci-fi). Také vám řekne, že zásilky budou obnoveny příští den. Můžete si zajít do Omerty a dokončit quest a pokud bude chtít najmout si Dimitriho, což je podle mě absolutní lempl, takže se hodí ke sbírání předmětů. Quest je dokončen.

Mimochodem: v kostele v zadní části pokud někým silným vypáčíte dveře můžete najít brokovnici a peníze

3. Pilot vrtulníku

Pokud si promluvíte s Pablem, dozvíte se mimo jiné i o informaci, že někde v blízkých močálech se skrývá pilot helikoptéry, Skyrider, který se schovává v některém z okolních sektorů Drassenu. Oblast (označená bažiny) poznáte podle malé chatky, kde žije. Na mapě tuto oblast nemůžete přehlédnout, neboť se objeví hláška typu : Tým jedna zjisti v sektoru pohyb lidí. Doběhněte k chatě a se Skyriderem si přátelsky promluvte, a to tak dlouho, dokud se neobjeví dotaz LINE ESCORT ? odpovězte YES a dověďte pilota k jeho vrtulníku. Vrtulník stojí hned v Severním Drassenském sektoru. Quest splněn.

Pozn.: Pokud chcete létat vrtulníkem, musíte obsadit SAM SITE základnu na východu od Drassenu.

4. Drassenský důl

V jižním sektoru Drassenu si můžete několikrát promluvit s Fredem, raději přátelsky, a bude výtěžek z dolu předávat vám. Výše je ovlivněna loajalitou. Tu můžete zvýšit různě, ale taky hlavně tak, že vycvičíte milici. Důl je váš.

5. Letištní sklad and Pablo

Pablo je v podstatě předák a hlídač skladu. Do Drassenu si můžete objednat např. zásilky zbraní od Bobbyho Raye. Ale občas se vám stane, že pár předmětů zmizí. Proto si pokecejte přátelsky s Pablem a jaksi vám naznačí, že by se hodily prachy na kafe. Takže mu dejte asi tak $10 - $20 a předměty mizet přestanou.

Pokud se vám Pablo přestane líbit nebo chcete zvýšit loajalitu asi o 2 % můžete přijít s Irou a ta vám řekne, že dělá pro královnu - můžete ho ustřílet třeba Baracuddou, protože se nebude bránit a pojde rád. Na jeho místo však příde Sal, což je mentál největší a vytrousí věci snad častěji než Pablo, ale můžete ho podplatit za $100, ale podle mě je daleko lepší podplacený Pablo.

6. Továrna na trička

V Drassenu se vyskytuje velká továrna na trička, kde je spoustu malých dětí a tomu všemu vévoduje Doreen, ale obyvatelé Arulca, kteří jí znají si jaksi přejí, aby se ztratila. Řešení je hned několik:

  • Mluvit s vojákem s vysokým vedením tak dlouho, až odejde a děti propustí.
  • Zastřelit jí a sebrat si po ní MP5K
  • Promluvit si s ní a následovně až se bude snažit odcházet na pravou stranu ji oddělat zákeřně vojákem. Získáte nejenom MP5K ale také splníte quest.

Pozn.: Loajalita se zvedne asi o 2%

zpět© 2000-2019 Ondřej Čečák, design by MAD.