desgin


ObecnéBack in ActionJagged Alliance 3Unfinished BusinessJagged Alliance 2  Úvod  Demo  Seznamy  Zbraně  Postupy  Návody  Questy  Žoldáci  Tipy a triky  FAQ  Crack  Ostatní  Cheaty  Modifikace  v1.13JA: Deadly GamesJagged AllianceFun :-)DownloadFórumLinky


ABCgames.cz

Linux Software

Proč používat Linux

Reico's Ground

Generally

rpghry.czVentrilo servery Ubuntus

online hry raketka.czMeduna

29. zabití královny


Pokud jste se dostali až do Meduny, čeká vás nejenom konec hry, ale také dosti tuhé souboje s elitníma jednotkama, tankama a ostatní havětí. Zde už nenajdete žádné questy, až na jeden. A to je zabití královny.

Královnu samotnou, můžete zabít dvěma způsoby:


  • Snadnější řešení je velmi jednoduché. Stačí dobít labyrint Meduny (sektor O3) a u soch uprostřed labyrintu můžete použít ovladač, který naleznete v jižní budově pod labyrintem, konkrétně ve skříni, kterou budete muset vypáčit. Sestupte do podzemí, potom pod královnin palác a potom do samotného paláce. Tam vyhledejte místnost s trůne (fackovárna Eliota), tam je královna spolu s eliťákama. Stačí otevřít dveře a královnu zastřelit. Protože padne královna, ostatní se vzdají.
  • Jinak můžete přímo zaútočit na sektor s palácem, prostor vyčistit, ale zabít můžete jenom samotného oteklého Eliota, protože královna pláchla tajným východem. NO PROBLEM, můžete se jít podívat co dělá dole. V sektoru v budově vyhledejte vstup připomínající krb, poznáte ho podle toho, že se objeví vstupní kurzor pro taktický přestup do sektoru, přejděte tam, vymlaťte nepřátele a jděte do rezidence královny.
    POZOR! Má auto-rocket rifle (může pálit dávkou), a má sklon k psychaření (střílí dávkou, nechť IVAN odpočívá v pokoji). Stačí jí odkrágnout a problém je vyřešen.

Pak už jen shlédněte outro a závěrečné proslovy. Quest se jménem Jagged Alliance 2 splněn.

zpět© 2000-2019 Ondřej Čečák, design by MAD.