desgin


ObecnéBack in ActionJagged Alliance 3Unfinished BusinessJagged Alliance 2  Úvod  Demo  Seznamy  Zbraně  Postupy  Návody  Questy  Žoldáci  Tipy a triky  FAQ  Crack  Ostatní  Cheaty  Modifikace  v1.13JA: Deadly GamesJagged AllianceFun :-)DownloadFórumLinky


ABCgames.cz

Linux Software

Proč používat Linux

Reico's Ground

Generally

rpghry.czVentrilo servery Ubuntus

online hry raketka.czOmerta

1. Doručit dopis Miguelovi

Tento questu vám bude zadán jako první a to hned v počátečním intru v Petřínské kavárně, kde vám Enrico předá kufr s penězi a inkriminovaný dopis, který bude mít u sebe některý z žoldáků hned po sešplhání z helikoptéry.
Po vyvraždění slabého odporu se pokuste najít Fatimu anebo alespoň Pecose, který se s vámi sice bavit moc nebude, ale zato vás dovede k mamince (Fatimě).
S Fatimou si promluvte přátelsky a hned jak bude chtít důkaz o životě Enrica (2x friendly) tak jí dejte dopis. Dovede vás do vedlejšího sektoru, kde je tajný bunkr rebelů. U vchodu čeká Dimitri, který sice je nedůvěřivý, ale odvede vás do podzemní základny. Zde hned po dialogu zjistíte, že Miguel dostal dopis a že vám věří. Quest splněn.

2a. Obnovit zásilku potravin pro rebely

Miguel vám hned při dokončení prvního questu zadá další, a sice obnovit zásobu potravin, protože je jí žalostný nedostatek. Zásobu vám obstará farář Walker.
Hned po dokončení proslovu se Miguela zeptejte na najmutí. Odmítne, ale poukáže na Iru, kterou najmout můžete a sice za $0 na den = zadarmo. Potom se vydejte do města Drassen.

zpět© 2000-2019 Ondřej Čečák, design by MAD.