desgin


ObecnéBack in ActionJagged Alliance 3Unfinished BusinessJagged Alliance 2  Úvod  Demo  Seznamy  Zbraně  Postupy  Návody  Questy  Žoldáci  Tipy a triky  FAQ  Crack  Ostatní  Cheaty  Modifikace  v1.13JA: Deadly GamesJagged AllianceFun :-)DownloadFórumLinky


ABCgames.cz

Linux Software

Proč používat Linux

Reico's Ground

Generally

rpghry.czVentrilo servery Ubuntus

online hry raketka.czTixa

26. Rozhovor s Browsterem

Browster, manžel správkyně vězení, se nachází v domečku napravo od hlavní budovy. Pokud se k němu dostanete dostatečně brzo a nepozorovaně, promluvte si s ním přátelsky, a řekne vám, že bude lepší zaútočit po 17 : 00, kdy jeho žena Christina jde domů. Pokud do něj budete hučet dostatečně dlouho, dá vám klíč od kanceláře jeho ženy. (kancelář má vchod v úplně pravých dveřích komplexu). Pokud Christina nebude v kanceláři, můžete tam přijít a uvidíte dva ovladače: červené tlačítko a páku. Páka slouží k vypuštění plynu do problémových místností, kde by se mohl vyskytovat nepřítel (to máte být vy) a červené je pro stráže, aby si nasadili plynové masky. Pokud by jste udělali rozruch, a správkyně by byla v kanceláři, stiskla by nejprve červené, potom páku. Takže by zazněl poplach, stráže by si nasadili plynové masky a správkyně by pustila plyn. Pokud se tedy dostanete do kanceláře před puštěním plynu můžete zmáčknout tlačítka v obráceném pořadí, takže docílíte 2 výsledků:
1. Stráže nebudou čekat plyn a tak se asi pravděpodobně přiotráví.
2. A zvuk sirény přiotrávené strážce ještě trochu pobuzeruje ...

27. Osvobození Dynama z vězení

Dynamo, bratr dolníka Matta (zadání v Almě), je uvězněn v nadzemní části vězení. Po vyčištění celého sektoru jděte do vězení a vyhledejte celu s Dynamem. Dveře vykopněte, vypačte, použijte paklíč, nebo jednoduše odemkněte klíčem, který zůstane po některém z nepřátel (Prison Key) nebo někde v komplexu. (různé skříně). Promluvte si s ním, pokud bude sektor bez nepřátel bude volný a v Almě vám vyskočí loajalita, sice v cele zůstane, ale už nemusí. Dynamo je expert na paklíče, takže ho můžete mít zadarmo jako skvělého pomocníka. Takže si s ním přátelsky pokecejte, a zeptejte se ho, jestli by se nepřidal k vám. Řekne si sice o $50, ale to odmítejte tak dlouho, až vám řekne, že se k vám přidá jenom kvůli pomstě.
Quest splněn.

28. Benzín od Shanka

V podzemním sektoru Tixy můžete potkat vězně Shanka (pokud nebude dole bude nahoře), který je vcelku k ničemu, ale pokud si ho najmete, řekne vám, že by mohl zajistit zásoby benzinu. Takže Shanka doprovoďte do Estony, nechte si ho promluvit s Jakem, zajistí vám větší dodávky benzínu (budete si jich moci koupit asi 5 denně), ale helikoptéra nebude muset letět pro benzin až do Drassenu, ale může (a to bude dělat) zaletět pro benzín do Estony, což je docela strategická výhoda.
Quest splněn.

zpět© 2000-2019 Ondřej Čečák, design by MAD.