desgin


ObecnéBack in ActionJagged Alliance 3Unfinished BusinessJagged Alliance 2  Úvod  Demo  Seznamy  Zbraně  Postupy  Návody  Questy  Žoldáci  Tipy a triky  FAQ  Crack  Ostatní  Cheaty  Modifikace  v1.13JA: Deadly GamesJagged AllianceFun :-)DownloadFórumLinky


ABCgames.cz

Linux Software

Proč používat Linux

Reico's Ground

Generally

rpghry.czVentrilo servery Ubuntus

online hry raketka.czSeznam nájemných postav

Přezdívka osobyObrázekVo co gou?
CarlosCarlos Pracuje v podzemí Omerty(A10). Přidá se po 5 osvobozených městech. Pracuje zcela zdarma.
ConradConrad Žije v Almě(H13). Rozhovor : Friendly,Direct,Recruit. Stojí $5.500 a je to expert na cvičení, původní nabídku omítněte, nabídne $3.300
DevinDevin Je v různých barech Arulca. Stačí zvolit jenom najmout a půjde s vámi. Stojí $800 na den, pozor, pokud si ho najmete přijdete o jediný dobrý zdroj výbušnin ve hře!
DimitriDimitri Pracuje v Omertě - podzemí (A10). Je zdarma.
DynamoDynamo Mluvte s ním několikrát přátelsky. Stojí $50. Můžete ho získat zdarma, pokud odmítat jeho nabídku, nabídne se sám zdarma.
HamousHamous Viz výše (sekce 1, kap. 5. Vozidla v Arulcu)
IggyIggy Je buď v San Moně(C5) nebo Almě (H13). Vlastní ROCKET RIFLE (raketová puška). Můžete ho potkat později, než přijdete do San Mony. (stojí $1900 na den)
IraIra Pracuje u rebelů v Omertě(A10). Pracuje zdarma.
MaddogMaddog Žije na skládce v Estoni (I6). Pracuje zdarma a má CAWS brokovku.
MiguelMiguel Pracuje v Omertě. Vyžaduje osvobození 5 měst.
RobotRobot Robot má speciální kapitolu, přejděte k popisu robota.
ShankShank Je v podzemí Tixi, ukažte ho Jakovi a budete mít lepší dodávky benzínu. Pracuje zdarma.
VinceVince Cambria (F8), loajalita musí být větší než 80%; je to vynikající doktor. Stojí kolem $500 na den.

Pozn. Skyrider může být vzdálen od Drassenu i přes 2 sektory!

Pozn. Hoood:
V JA2 se mi podařilo najmout jednoho z těch hledanách teroristů. A to konkrétně číslo 1: Richard Rutwenn alias Slay.

Našel jsem ho v oblastí Grumm 2 ve skladu v pravo nahoře (ale stejně se to generuje náhodně, jelikož minule byl v Cambrii kousek od toho chlápka, co opravuje věci). Sektor jsem vyčistil a jako obvykle jsem šel na inspekci, pootvírat všechny bedny projít všechny místnosti a v jedné, jsem ho našel na tom jeho vozíčku, když jsem s ním začal mluvit jeho obličej mi byl povědomý, tak jsem to zkontroloval s laptopem a sedělo to, tak jsem do něj s Gusem střelil a pak hned ještě jednou, než měl šanci přepnout se do bojového (tahového) módu. V tom na mě začal mluvit, že je vidět, že jsem ho poznal, ale ať ho ušetřím, že se ke mě přidá. Tak jsem to zkusil, mám ho a je zdarma. Mluvil jsem s ním s Gusem, který má Leadership 85, což na to mohlo mít velký vliv, a bylo to na experienced obtížnost. Avšak, nejprve jsem myslel, že ke mě jde na týden zdarma a pak že budu muset platit, ale je to jinak. Přidá se na týden zdarma, ale pouze na týden, potom tě opustí a od té doby jsem na něj nenarazil, ale uběhly jen 2 dny od jeho odchodu, takže na něj možná narazím, jen upozorňuji, že si s sebou vzal i veškeré vybavení, které měl v tu chvíli u sebe, takže nejpozději pár hodin před jeho odchodem doporučuji si vzít vše zpět, ať nepřijdeš o full Spectra výbavu a FN-minimi jako já.

Ještě jedna poznámka, na tvých stránkách se ten terorista jmenuje Terry, ja mám verzi 1.12 a je to Slay. Ale jinak je to stejná osoba.

zpět© 2000-2019 Ondřej Čečák, design by MAD.