desgin


ObecnéBack in ActionJagged Alliance 3Unfinished BusinessJagged Alliance 2  Úvod  Demo  Seznamy  Zbraně  Postupy  Návody  Questy  Žoldáci  Tipy a triky  FAQ  Crack  Ostatní  Cheaty  Modifikace  v1.13JA: Deadly GamesJagged AllianceFun :-)DownloadFórumLinky


ABCgames.cz

Linux Software

Proč používat Linux

Reico's Ground

Generally

rpghry.czVentrilo servery Ubuntus

online hry raketka.czOsobní údaje žoldáka

(z oficiálního manuálu)
Každá statistika dosahuje hodnoty mezi 0 až 100, při čemž se 0 a 100 nikdy nezlepší. Žoldáci se můžou zlepšovat. Co jednotlivé vlastnosti znamenají:

VlastnostPopis
SALARY (plat)je suma, kterou musíte žoldákovi platit, aby u vás zůstal. V A.I.M. se samozřejmě platí předem (není vlastnost, ale je to docela důležité).
HEALTH (zdraví) představuje fyzickou zdatnost žoldáka a velikost zranění, které vydrží (na živu). Zdraví také ovlivňuje celkový výkon žoldáka.
AGILITY (hbitost)měří, jak dobře žoldák fyzicky reaguje. Ovlivňuje rychlost, koordinaci a rychlost pohybu.
DEXTERITY (obratnost)měří schopnost žoldáka vykonat jemný pohyb. Pro odstraňování výbušnin a mechaniky, chirurgy je tato schopnost důležitá, mějte jí na co možná nejvyšší míře.
STRENGHT (síla)představuje žoldákovi svaly a podsaditost; zvlášť důležitá pro boj muž proti muži a při (násilném) otevírání.
WISDOM (inteligence)ovlivňuje žoldákovu schopnost učit se ze zkušeností a z výcviku; ovlivňuje rozumění věcem.
LEADERSHIP (vedení)měří osobní kouzlo, respekt a vystupování; ovlivňuje při interakci s nehráčskými postavami.
MEDICAL (lékařství)určuje lékařské schopnosti žoldáka a rychlost obvazování (třeba i první pomoc ve stavu Ding (umírá)) a trvalého léčení.
EXPLOSIVE (výbušniny)schopnost pro zacházení s výbušninami určuje schopnost vytvářet a deaktivovat nebo spojovat roznětky s náložemi.
MECHANIKAL (montér)schopnost montér ovlivňuje rychlost opravy jednotlivých předmětů a zkombinování předmětů do nové formy.
MARKSMANSHIP (trefování)schopnost střelectví ovlivňuje přesnost zásahu ze střelné zbraně nebo z LAWka.
EXPERIENCE LEVEL (úrověň zkušenosti 1-10)je nejdůležitějším znakem žoldáka. Odráží jeho souhrn schopností: jeho roky v A.I.M., množství bojů, které viděl, a to, jak je na poli znalý (teď nemyslím pole brambor). Jak žoldáci získávají vyšší třídy zkušenosti, mají určité výhody:

  • jejich schopnost zjistit pasti se zlepšuje
  • jejich schopnost skrývání se zlepšuje
  • jsou schopni lépe střílet a mířit na cíl
  • stávají se účinější při přerušení
  • sami se přerušení vyhýbají
  • jejich celková dovednost se zlepšuje
  • jejich plat se zvyšuje (což je + pro ně)


zpět© 2000-2019 Ondřej Čečák, design by MAD.