desgin


ObecnéBack in ActionJagged Alliance 3Unfinished BusinessJagged Alliance 2  Úvod  Demo  Seznamy  Zbraně  Postupy  Návody  Questy  Žoldáci  Tipy a triky  FAQ  Crack  Ostatní  Cheaty  Modifikace  v1.13JA: Deadly GamesJagged AllianceFun :-)DownloadFórumLinky


ABCgames.cz

Linux Software

Proč používat Linux

Reico's Ground

Generally

rpghry.czVentrilo servery Ubuntus

online hry raketka.czVýbušniny

Devin Aby jste vyhodili do vzduchu něco skutečně velkého, potřebujete výbušniny. Aby jste výbušniny umístili vložte je do hlavní ruky žoldáka, pravým klepnutím vyvolejte kurzor Použití ve tvaru bomby, potom klepněte levým tlačítkem na místo, kam chcete výbušninu položit.
Výbušniny se dělí na dva hlavní druhy: časované a spínané na dálku. Když umisťujete časovanou výbušninu, budete požádáni o nastavení časovače na hodnotu, kterou odpočítá, něž se aktivuje. Ujistěte se, že budete v dostatečné vzdálenosti, aby jste se vyhli výbuchu.
Na dálku aktivovaná zařízení se skládají ze dvou částí: výbušniny a dálkové roznětky. Když umisťujete výbušninu, hra vás požádá o výběr jedné ze čtyř frekvencí. Aby jste přivedli výbušninu k výbuchu, musí žoldák použít dálkovou roznětku. Ta vás požádá o volbu frekvence. Roznětka způsobí, že všechny výbušniny naladěné na danou frekvenci explodují naráz.

Výbušniny se dají najít, ale hlavně si jich můžete u Devina nakoupit, co jen srdce ráčí a peněženka stačí. Devin má VŠECHNY výbušniny (pomůcky), co se ve hře vyskytují. Zde je jejich seznam:
(pozn. ceny jsou přímo od Devina)
(pozn. v žádném případě si Devina nenajímejte, přišli by jste o zásobárnu a prodejnu výbušnin!)


NázevObrázekPopis
TNT TNT Klasický trinitrotoluen. Nejslabší výbušnina ve hře (ale současně nejlevnější a nejdostupnější).
HMX HMX V podstatě jde o vylepšené TNT. Jedná se o výbušninu srovnatelnou s C1.
C1c1 Výbušnina C1 je docela dobrá, ale stejně není pořád tak účinná jako C4.
C4 C4 Cé čtyřku používají všichni profíci, takže nevidím důvod proč by C4 neměl mít váš útočný tým.
krystalky RDX RDX Nestálá a těkavá směs krystalků RDX umožní udělat z TNT HMX a z C1 C4!!!
časová roznětka Časová roznětka Před použitím nastavíte časovač a po odpočítaní dojde k aktivaci roznětky.
frekvenční roznětka Frekvenční roznětka Před použitím se nastaví frekvence 1, 2, 3 nebo 4. Můžete nastavit několik výbušnin na stejnou frekvenci k současnému výbuchu.
frekvenční odpalovač Frekvenční odpalovač Slouží k aktivaci frekvenčních roznětek. Jednoduše zadáte frekvenci a je to.
výbušnina na zámky výbušnina na zámky Tato výbušnina slouží k odpálení zámku na dveřích. Daleko účinější je ale páčidlo.
pozn. spojování výbušniny a RDX by měli dělat je postavy zkušené ve výbušninách (to platí také pro spojování výbušniny a roznětky).

Dodatek:
Výbušnina na zámky v drtivém počtu případů dveře neotevře, pouze sníží jejich náročnost na vykopnutí. Takže kopejte a kopejte ...

Tip:
Pokud máte nějakého amatéra a chcete aby nevybuchl při spojování, udělejte to na plánovací obrazovce. (to je ta s mapou)
Zdroj: Drobek

zpět© 2000-2019 Ondřej Čečák, design by MAD.