desgin


ObecnéBack in ActionJagged Alliance 3Unfinished BusinessJagged Alliance 2  Úvod  Demo  Seznamy  Zbraně  Postupy  Návody  Questy  Žoldáci  Tipy a triky  FAQ  Crack  Ostatní  Cheaty  Modifikace  v1.13JA: Deadly GamesJagged AllianceFun :-)DownloadFórumLinky


ABCgames.cz

Linux Software

Proč používat Linux

Reico's Ground

Generally

rpghry.czVentrilo servery Ubuntus

online hry raketka.czJagged Alliance 2 - seznamy

Zde jsou seznamy všeho, co se jen dá do seznamu zapsat :-).

Seznamy lidí

Zde je především obrovský seznam všech NPC postav ve hře. Seznam NPC popisuje všechny obyvatele Arulca i s tím, co mají u sebe. Protože by prostý seznam lidí nestačil, připraveny jsou seznamy NPC, které jsou najmout, seznam trestaců, kteří tajně pobývají na území Arulca a také obchodníky a opraváře.

Dopravní prostředky

Vzhledem k tomu, že chodit pěšky je dost otravná záležitost, připraven je i seznam vozidel.

Základní pravidla hry, klávesy

Pod trochu matoucím názvem se skrývá standardní asociace klávesových zkratek, popis voleb ve hře a také popis všech vlastností, které mohou vaši žoldáci mít.

Výbušniny

A konečně, seznam trošku těkavějších věcí. Jak by řekl Ivan, chodit skrz dveře je otrava, lepší je chodit skrz vlastnoručně vyrobenou díru ve zdi. Právě k tomu vám dopomůže seznam trhavin.


Pokud zde marně hledáte seznam zbraní, vaše hledání je u konce. Ačkoli to je seznam, je seznam zbraní zařazen v zájmu větší přehlednosti v sekci zbraně.

zpět© 2000-2019 Ondřej Čečák, design by MAD.