desgin


ObecnéBack in ActionJagged Alliance 3Unfinished BusinessJagged Alliance 2  Úvod  Demo  Seznamy  Zbraně  Postupy  Návody  Questy  Žoldáci  Tipy a triky  FAQ  Crack  Ostatní  Cheaty  Modifikace  v1.13JA: Deadly GamesJagged AllianceFun :-)DownloadFórumLinky


ABCgames.cz

Linux Software

Proč používat Linux

Reico's Ground

Generally

rpghry.czVentrilo servery Ubuntus

online hry raketka.czPár strategických rad od Patrika

Tak, našel se další nadšenec z Jagged Alliance světa, a poslal mi pár rad a triků, které mi možná unikly:

  • Pokud otvíráte dveře, nikdy je neotvírejte jen jedním žoldákem. Vždycky postavte minimálně dva další žoldáky za toho, kdo bude dveře otvírat. Ten by měl klečet, za nim by měl stát váš nejlepší voják v oblasti a vedle nich by měl klečet další (nebo radši dva, jeden z každý strany:-)) s namířenou hlavní směrem na dveře (tlačítkem "L" ovládáte směr kterým je žoldák postaven). Pak teprve otvírejte - ale bacha, vždycky nejdřív zkuste jestli ty dveře nemaj past - není nad to, když už máte postavenou formaci a dveře bouchnou - to vám pak zůstane po vaší elitní formaci jen prach :-))
  • Vždycky když dobýváte nějaký komplex, zlikvidujte jako prvního snipera (snipery, ono jich tam pak bývá bohužel víc). Snipeři používají dost často taktiku vylez, střel - zalez a vy je nedostanete, protože je prostě nevidíte. Nejlepší a nejjednodušší způsob jak zlikvidovat je minomet. Stačej dvě miny a je mrtvej. Když máte štěstí a trefíte ho hned tou první je to o to lepší :-)
  • Noste štípačky (wire cutters). Většina důležitejch komplexů je obehnána plotem a když nemáte kleště tak musíte útočit jen vchodem a ten bejvá dobře chráněnej :-( takhle tam zalezete plotem a máte vystaráno :-)
  • Když vidíte skrz okno (dveře) místnost plnou červenejch hajzl* (2,3 a více), hoďte tam v libovolném pořadí 2 granáty a plynový granát. Budou na tom tak, že se v příštím kole ani nehnou a vy je jednoduše doklepnete.
  • Dávejte pozor na všechny dveře. V posledních sektorech jsou hodně dobří vojáci, takže získávaj interrupt stejně často jako vy. Takže zajišťujte ještě neotevřené dveře minimálně jedním vojákem (pokud jsou několikaterý dveře u sebe, můžete použít jen jednoho), tohle říkám proto, aby vás nepřekvapili z neotevřených dveří, jako to dělali mně.

zpět© 2000-2019 Ondřej Čečák, design by MAD.