desgin


ObecnéBack in ActionJagged Alliance 3Unfinished BusinessJagged Alliance 2  Úvod  Demo  Seznamy  Zbraně  Postupy  Návody  Questy  Žoldáci  Tipy a triky  FAQ  Crack  Ostatní  Cheaty  Modifikace  v1.13JA: Deadly GamesJagged AllianceFun :-)DownloadFórumLinky


ABCgames.cz

Linux Software

Proč používat Linux

Reico's Ground

Generally

rpghry.czVentrilo servery Ubuntus

online hry raketka.czChcete do týmu robota?

Madlab Jistý vědec vyvíjel v Ortě pro Deidrannu super tajný projekt, ale zmizel kamsi pryč. Ten tajný projekt byl robot, a vědec se jmenuje Madlab. Problém je, že se v každé hře generuje Madlab jinam, ale můžete ho najít tak, že je v sektoru tipu FARM LAND, je tam domek, stodola apod.
Jestliže jste už takový sektor našli, tak vězte, že vědec je v části stodoly, kam nijak nemůžete. K němu se dostanete tak, že se dostanete do domu, otevřete červenou skříň a aktivujete SWITCH, který je uvnitř. Potom můžete za vědcem dovnitř.

Promluvte si s MadLabem s někým, kdo má vysoký LDR a on vám řekne, že vám dá robota, pokud mu poskytnete jakoukoli zbraň, videokameru (dá se koupit v Balime) a den času.

Pozor, Robotovi zbraň již nikdy nebudete moci změnit !!!

Robota můžete používat tak, že si nasadíte na hlavu dálkové ovládání robota (zabere 2 místa) a potom už to funguje. Pozor, robotovi může nabít zbraň jen někdo z jeho spolubojovníků! Pokud vám někdo robota poškodí, musíte na strategické obrazovce zvolit ==> REPAIR ==> ROBOT

A zde jsou robotovi vlastnosti:
HLT95
MRK80
WIS5
STR30
DEX30
AGI 50
Navod obr. Takto se robotovi nabíjí
Ovladani robota Tímhle se robot ovládá
Navod obr. A zde je switch

Poznámka:
Robot nemá morálku a nepůsobí na něj plynové granáty.

zpět© 2000-2019 Ondřej Čečák, design by MAD.