desgin


ObecnéBack in ActionJagged Alliance 3Unfinished BusinessJagged Alliance 2  Úvod  Demo  Seznamy  Zbraně  Postupy  Návody  Questy  Žoldáci  Tipy a triky  FAQ  Crack  Ostatní  Cheaty  Modifikace  v1.13JA: Deadly GamesJagged AllianceFun :-)DownloadFórumLinky


ABCgames.cz

Linux Software

Proč používat Linux

Reico's Ground

Generally

rpghry.czVentrilo servery Ubuntus

online hry raketka.czJak získat více rosolu z královny

Určitě jste narazili na problém s nedostatkem rosolu na vesty, protože po zabití královny nezbylo rosolu zrovna tolik, aby jste mohli zazelenit všechny vesty, přilby a trenky. Existuje ale řešení.

A to sice, použití prázdné sklenice (Glass Jar) na mrtvou královnu a je vyhráno. Žoldák napustí do sklenice krev, která se okamžitě promění na rosol, který můžete použít na zpevnění vest.

Získání rosolu Pozor, vždy nemusí být místo s dostatkem krve na jednom místě, musíte chvilku hledat, ale výsledek za to stojí. Další upozornění: V žádné případě tam mrtvola královny nebude na vždy a proto musíte napustit sklenice krví co nejdříve, jinak královna shnije a potom se úplně rozloží do volné krajiny = zmizí. A proto si buď musíte táhnou sklenice s sebou takovou dálku, nebo si najmout nosiče z M.E.R.C. u, aby vám nanosili sklenic co jen najdou.

zpět© 2000-2019 Ondřej Čečák, design by MAD.