desgin


ObecnéBack in ActionJagged Alliance 3Unfinished BusinessJagged Alliance 2  Úvod  Demo  Seznamy  Zbraně  Postupy  Návody  Questy  Žoldáci  Tipy a triky  FAQ  Crack  Ostatní  Cheaty  Modifikace  v1.13JA: Deadly GamesJagged AllianceFun :-)DownloadFórumLinky


ABCgames.cz

Linux Software

Proč používat Linux

Reico's Ground

Generally

rpghry.czVentrilo servery Ubuntus

online hry raketka.czJak dostat více zbraní z nepřátel

Tak tohle známe všichni, člověk se s nepřítelem moří a co dostane? Vestu nebo zásobník. Naštěstí existuje jeden způsob kradení zbraní živým nepřátelům což sebou přináší riziko poškození nebo zabití žoldáka, pokud se nepřítel probudí dřív než má.
Postup :
Nejdříve nepřítele omráčíme (4 zásahy pěstí, několik Stun Granátů nebo spoustu slzáků) a potom se co nejrychleji přesuneme k nepříteli a raději mu ještě vrazíme pár ran pěstí (pozor, nezabít) a potom stiskneme CTRL nebo klepněte v inventáři na symbol ruky a klepněte na nepřítele. Budeme nuceni chvíli čekat, ale brokovnice na začátku hry se docela hodí. Hitman + brokovnice + 6 nepřátel + terén = 5 mrtvých a jeden stav Ding. (Hitman nezraněn)
Tak to už je žůžo dobrodrůžo.
Pozn.: Jak žoldáka upěstit tak, aby se nezvedl?
Nejdříve ho řežte tak dlouho, dokud nelehne na zem. Pak mu vražte ještě jednu a už nevstane. V příštím kole mu už bude stačit už jen jedna.

Dodatek:
Engine hry je v tomto trochu komplikovanější, takže počítejte s tím, že se nějaký čas (60 s) bude dívat na hodiny signalizující práci enginu. Ale nepanikařte, po nějakém čase to přestane ...

zpět© 2000-2019 Ondřej Čečák, design by MAD.