desgin


ObecnéBack in ActionJagged Alliance 3Unfinished BusinessJagged Alliance 2  Úvod  Demo  Seznamy  Zbraně  Postupy  Návody  Questy  Žoldáci  Tipy a triky  FAQ  Crack  Ostatní  Cheaty  Modifikace  v1.13JA: Deadly GamesJagged AllianceFun :-)DownloadFórumLinky


ABCgames.cz

Linux Software

Proč používat Linux

Reico's Ground

Generally

rpghry.czVentrilo servery Ubuntus

online hry raketka.czChcete lepší zbraně?

Lepší, lepší. Pokud chcete dost nářezový zbraně jako Mortar (minomet), LAW a především ROCKET RIFLE čtěte dál. Takže, pokud chcete Mortar, moc vám neporadím, stačí jen hledat. Velká naleziště LAW (proti-tanková raketa) jsou všude možně, ale největší je na západ od Meduny (asi N7 nebo N8). Dál už si domyslíte, jak LAW požijete, jen pozor na zážeh rakety (jde zezadu tak bacha na to, ubírá asi tak 10). LAW
rocket rifle S ROCKET RIFLEm to je jiný kafe, když jí najdete, tak zbraň křičí INVALID FINGER ID, WEAPON NOT FUNCTION. Ale v Arulcu je jen jeden chlápek, který to dokáže obejít. Jmenuje se FREDO a je v sektoru H1. A pokud chcete nový ROCKET RIFLE (5x), tak jděte do sektoru Orta, vymlaťte vršek (kromě vědce). Vědce podplaťte ($10.000), otevře vám vrátka a můžete dolů. Dolejšek vymlaťte (kromě vědce). Tomu několikrát vyhrožujte (asi třikrát) a on vám otevře vrátka. A tam v několika bednách je šest nových ROCKET RIFLů a samozřejmě také nábojů. (Pozici Orty vám prozradí generál v Almě).

Pozn.: Do Mortaru patří Mortar Shell (taková raketa)
Mortar Motar Shell

Pozn2.: Vědce nemusíte podplatit, pokud koupíte Skipperovi (Estony I6) doutníky (nebo cokoli co se vám zrovna nehodí)od Jaka (Estony I6). Dá vám přístupovou kartu a nemusíte podplatit vědce.

Brzy jistě přijdete, že nezáleží jenom na zbrani, ale i na jejím stavu. Proto si zbraně udržujte v co nejlepším stavu, buď vlastními silami (mechanici) nebo u profi mechaniků v Arulcu.

zpět© 2000-2019 Ondřej Čečák, design by MAD.