desgin


ObecnéBack in ActionJagged Alliance 3Unfinished BusinessJagged Alliance 2  Úvod  Demo  Seznamy  Zbraně  Postupy  Návody  Questy  Žoldáci  Tipy a triky  FAQ  Crack  Ostatní  Cheaty  Modifikace  v1.13JA: Deadly GamesJagged AllianceFun :-)DownloadFórumLinky


ABCgames.cz

Linux Software

Proč používat Linux

Reico's Ground

Generally

rpghry.czVentrilo servery Ubuntus

online hry raketka.czMiny

Mina Miny jsou prostě skvělé. Problém je jejich sehnání. Pokud chcete sehnat miny, můžete v SAM-SITEch u Drassenu v bednách, nebo až v Meduně v západních sektorech, kde jsou roztroušeny při pobřeží. Pokud nastražíte miny a nepřítel přes ně přejde, dojde k explozi, která nepřítele znatelně poškodí a ostatní si na miny budou dávat větší pozor. Pozor, některé miny může nepřítel zachytit, označit a žádný výbuch nebude.

Pokud nastražíte miny těsně za sebe, počítejte s řetězovou reakcí. A pokud jsou miny při zdi, do které vletí LAWko, čekejte, že LAWko bude roznětka. A teď už dost čekání, hlavní výsadou je: pokud v sektoru nastražíte miny těsně před příchodem nepřítele, milice bude moci přecházet miny v bezpečí, stejně jako vaši žoldáci bez minových detektorů.
Pozor, civilní jednotky se minám neumí vyhýbat a umírají na nich !!!!!!

Nepřátelské miny odstraníte tak, že je nejprve detekujete a označíte jako modrý praporek. Potom stisknete CTRL a ukážete kurzorem na modrý praporek a potvrdíte stiskem myšítka. Žoldák se zeptá, zda má odstranit past, zvolte ano, a pak už jen stačí modlení (s EXP 9 je vám modlení na HO***)

zpět© 2000-2019 Ondřej Čečák, design by MAD.