desgin


ObecnéBack in ActionJagged Alliance 3Unfinished BusinessJagged Alliance 2  Úvod  Demo  Seznamy  Zbraně  Postupy  Návody  Questy  Žoldáci  Tipy a triky  FAQ  Crack  Ostatní  Cheaty  Modifikace  v1.13JA: Deadly GamesJagged AllianceFun :-)DownloadFórumLinky


ABCgames.cz

Linux Software

Proč používat Linux

Reico's Ground

Generally

rpghry.czVentrilo servery Ubuntus

online hry raketka.czVrhací nože

Vrhací nože patří k často velice podceňovaným zbraním, protože jsou dostupné už na samém začátku hry, a to znamená, že je nejhorší (nepsané a nepravdivé pravidlo : čím později najdete, tím lepší).
nozik Vrhací nůž. Nejlepší vůbec na vrhacím noži je, že je to lehce přenosná, tichá a na nechráněné cíle vynikající zbraň. Ale pro zásah do hlavy bez míření to bude potřeba celkem vysoký marksmanship.

Čištění nožů

Jak jste si jistě všimli, po úspěšném zaražením nožem do těla nepřítele, a pozdějším zabitím, vám vznikl místo normálního nože, nůž krvavý. Někteří obchodníci ho nechtějí koupit nebo za velmi nízkou cenu. Také do inventáře nemůžete skládat krvavé na normální. Existuje pouze jedno řešení . Nůž očistit. HAHAHAHAHAHA. Teď si asi myslíte, že si dělám srandu. Ale existují lidé, kteří raději prodají nůž normální a nepoužívají ho, protože ho nechtějí zakrvavět.

Jak nůž vyčistit?

Pokud chcete nůž vyčistit, tak ho vezměte do hlavní ruky, a hoďte ho žoldákovi, se kterým právě hážete pokud možno pod nohy, protože se stejně netrefí přesně (MRK 100), ale nemusíte ho hledat. Upozornění, nůž musíte vrhnout, ne hodit, nebo odhodit. Musíte uslyšet zvuk, jako když se netrefíte do nepřítele. Takže, vemte do hlavní ruky, zamiřte, vrhněte a můžete si vzít čistý nůž, který se cení jako nový.

Nepřátelské nože

Když už máte to štěstí, a v okamžiku, když po vás letí nůž, nabroušený, a ještě k tomu přesně, můžete úder vrátit. Pokud na vás nepřítel nůž vrhne, zabodne se vám do těla a automaticky se přesune do inventáře, pokud máte ovšem v inventáři místo. Což se hodí vám, i nepříteli.

Sběr léčivých bylin

Ano, odhozené nože můžete sbírat. Pokud se netrefíte, hledejte v místě dopadu. Pokud se trefíte, hledejte v místě smrti, neboť nepřítel, se dvaceti noži v sobě, může ujít třeba i přes půl sektoru a tam zhebnout. Takže bacha.

Dodatek:

Samozřejmě, pár věcí jsem opomněl, takže:

  • Nůž se vrhá ZE STOJE. To je důležitý poznatek, až se budete snažit házet v leže.
  • Pokud vrhnete nůž ZE ZADU na nepřítele, KTERÝ O VÁS NEVÍ (tj. ještě vás neviděl a dívá se na druhou stranu), můžete místo dávky vrhnout nůž. Pokud o vás opravdu neví, dostanete quick kill (nůž ubere všechen health nepřítele = další zářez)

zpět© 2000-2019 Ondřej Čečák, design by MAD.