desgin


ObecnéBack in ActionJagged Alliance 3Unfinished Business  Návody, tipy a triky  Zbraně  Žoldáci  Ostatní  Neoficiální kampaněJagged Alliance 2JA: Deadly GamesJagged AllianceFun :-)DownloadFórumLinky


ABCgames.cz

Linux Software

Proč používat Linux

Reico's Ground

Generally

rpghry.czVentrilo servery Ubuntus

online hry raketka.czRady a postřehy od Honzy Hrubého

Jméno autora této kapitoly vám už určitě bude povědomé, no ještě aby ne, projeďte se výběrové menu a uvidíte!!!!
Takže, další dávka postřehů:


  • Ruční hmoždíř je na blízko do hlavy někdy účinnější než munice 7,62mm NATO.
  • Poté, co jsem dobyl střed Tracony, jsem se vypravil na jih. Z ohledem na vyčištění cesty do Varrezu jsem se rozhodl zaútočit na sektor L8, ačkoli jsem se z vaší stránky o něm nic bližšího nedozvěděl. Jmenoval se Objekt, nevěděl jsem proč. Ihned po vstupu do sektoru moje vojáky přivítalo 6 nepřátel, ale měli smůlu, protože zrovna tam jsem dal svoje nejlepší vojáky. Za chvíli se po nich slehla zem. Po chvilce i po zbytku z ostatních 19 nepřátel. Prozkoumal jsem sektor. Našel jsem disketu s heslem k dokumentu 1 - už potřetí. Potom jsem si všiml, že jedna budova vypadá jako vězení. Našel jsem tam leteckou bundu Tonyho Lorenze, bohužel i jeho hlavu.
  • Rada: To, že vás nepřítel vidí jako první, neznamená, že získá automaticky přerušení.
  • Ale tahle je mnohem důležitější: TO, ŽE VIDÍTE NEPŘÍTELE, NEZNAMENÁ, ŽE NEMŮŽE ZÍSKAT PŘERUŠENÍ!!!
  • V JA2UB Bears pit se mi stala divná věc. Střílel jsem nepřítele do nohou, dokud sebou nefláknul, pak jsem po něm vypálil 40mm ochromující granát (ne přesně, ale zasáhla ho tlaková vlna), pak jsem mu vrazil pár pěstí, vojáky poschovával (za roh) a z dálky jsem ho pozoroval. Dal jsem konec kola. Když začal táhnout nepřítel, on se ZVEDNUL!!!!!! Co se k čertu stalo, že nezůstal na zemi??

zpět© 2000-2019 Ondřej Čečák, design by MAD.