desgin


ObecnéBack in ActionJagged Alliance 3Unfinished Business  Návody, tipy a triky  Zbraně  Žoldáci  Ostatní  Neoficiální kampaněJagged Alliance 2JA: Deadly GamesJagged AllianceFun :-)DownloadFórumLinky


ABCgames.cz

Linux Software

Proč používat Linux

Reico's Ground

Generally

rpghry.czVentrilo servery Ubuntus

online hry raketka.czJak na Raula

Dewback mi zaslal velice zajímavý tip: jak na Raula.

Raul Jistě Raula znáte, je ve druhém sektoru Varrezu a je to obchodník se zbraněmi. Dewbackovi se prostě nelíbila nekřesťanská cena za Barrettu a tak se rozhodl Raula zlikvidovat. Ale tady narazila kosa na kámen, v boji Raul odjistil výbušninu a explodoval i se všemi předměty.
No a?
Dewback přišel na to, jak to ochcat. Stačí zlikvidovat Raula v jednom kole, tzn. ještě v real-timu. Stačí mu jenom natachtit pořádnou dávku do hlavy, možná by to šlo s C-7, ale Linuxoid na to šel suverénně s CAWS. TUTO DÁVKU nepřežije nikdo. Pak už jenom sebral předměty (musel nejdříve zajistit výbušninu, která je stále nastavena někým s vysokým explosives. (moudrost by taky nebyla k zahození ...)

Taradá, předměty jsou VAŠE, poděkujte Dewbackovi.

pozn. Honza Hrubý a Juro:
Ve verzi s češtinou jsou na všech předmětech výbušniny, ve verzi 1.01 UB ne ...

pozn. PEttKO:
Ja mám UB 1.00 a češtinu som neistaloval. Keď zabijem Raula tak mám výbušniny na všetkých predmetoch. Je to ale zaujimavý trening ich odpastovat, lebo Bigginsa som vytrénoval na výbušniny aš na 100 a aj wisdom sa zvišil asi o 3/mosno4 - nepamatam/.

zpět© 2000-2019 Ondřej Čečák, design by MAD.