desgin


ObecnéBack in ActionJagged Alliance 3Unfinished Business  Návody, tipy a triky  Zbraně  Žoldáci  Ostatní  Neoficiální kampaněJagged Alliance 2JA: Deadly GamesJagged AllianceFun :-)DownloadFórumLinky


ABCgames.cz

Linux Software

Proč používat Linux

Reico's Ground

Generally

rpghry.czVentrilo servery Ubuntus

online hry raketka.czJak na to? - rychlo návod

Helikoptéra Hmm. Takže jste v tom. Helikoptéra je zničena, vysílač k laptopu také (jste off-line) a vám nezbývá nic jiného než rychle jednat. Pilot, který vás doprovázel zmizí, jen vám řekne, že by jste se měli podívat do Varrezu, tam by snad vysílač měl být. Nedá se svítit, vydáte se na cestu.

Začínáte v sektoru H7 a tak se po cestě vydáte do města. Ale vaše výzbroj a výstroj není nic moc, hned v příštím soimages/other/ja2uboji s velikou přesilou zjistíte, že cesta do Varrezu je velice, velice dobře bráněna, a že potřebujete nové zbraně. V prvním souboji uplatňujte partyzánský způsob boje, nebo překvapení nepřítele křížovou palbou nebo ze zálohy. Rozhodně zapomeňte na styl boje: pojďte do mě z původní JA2, protože nepřítel se 100% nepohrdne pro smrt, spíše se na vás připraví. Také není od věci házet vrhací nože zezadu na nepřítele = quick kill a ještě k tomu potichu!

Také se vyplatí sbírat zbraně hned v real-time soubojovém režimu, protože třeba Ak-74 je daleko lepší než původní pistolka. Také se vyplatí používat kouřových granátů, kterých ale moc není (skoro vůbec).

Mapa JA2:UB Tak, a teď po prvním soimages/other/ja2uboji vyzbrojte svůj tým, v dalším sektoru cesty na vás čeká další přesila. Na klidnou cestu zapomeňte a připravte se na tvrdý soimages/other/ja2uboj. Podle mě, tyto první soimages/other/ja2uboje jsou nejtěžší z celé hry (images/other/ja2ub).
Po zničení nepřátel se opět vyzbrojte, seberte ochranu (těla, na večer zatím nebudete mít ani pomyšlení :-) a připravte se na poslední "cestový" soimages/other/ja2uboj. Opět využívejte všeho, co půjde, vyplatí se použít kamufláž, pokud nějakou máte.

Tak, teď by bylo dobré zaútočit na jediné město, Varrez. Město má 3 sektory a v sektoru I13 vytěžený důl. Co nejrychleji se dostaňte na střechu, a zničte všechen nepřátelský odpor. Potom vyhledejte Marry (možná bude v následujícím sektoru), prodá vám (náhodou) vysílač k laptopu.
Zaútočte na další sektor. Opět využívejte střech a všech nerovností. Vyhledejte Raula, poprosí vás o zbraň z 18. století za to, že vám sníží cenu Barretty na polovinu. Zaútočte na poslední sektor, a vyhledejte onu zbraň. Potom ji odneste Raulovi a kupte si skvělou odstřelovačku.


Tak, nyní zaútočte na opuštění důl. Cestou možná potkáte nepřítele, tak buďte připraveni. Důl je opuštěn, je tam jenom hlídač. Toho si najměte, dejte mu $3.500 na den, stejně budete hru dělat jenom jeden herní den. Vstupte do dolu. Projděte dolem do elektrárny, kde vystřílejte všechny nepřátele, a na ventilátor použijte ruský otvírák na konzervy (LAW). Vstupte do ventilátoru. Potom už jen vyčistěte celý komplex (asi 10 sektorů), zabijte bosse a odpalte rakety na komplex. Jagged Alliance 2: Unfinished Business completed. (za jediný den!!!!, já končil v 21:50!!!!)

zpět© 2000-2019 Ondřej Čečák, design by MAD.