desgin


ObecnéBack in ActionJagged Alliance 3Unfinished Business  Návody, tipy a triky  Zbraně  Žoldáci  Ostatní  Neoficiální kampaněJagged Alliance 2JA: Deadly GamesJagged AllianceFun :-)DownloadFórumLinky


ABCgames.cz

Linux Software

Proč používat Linux

Reico's Ground

Generally

rpghry.czVentrilo servery Ubuntus

online hry raketka.czZměny na webu (v JA2:UB)

A. I. M. trochu změnila způsob platby, teď už neplatíte za dny, týdny a měsíce, ale za celou misi. To znamená, že stačí platit jenom jednou.
Pokud si naimportujete postavu, novou si již nevytvoříte. Ale pokud ano, můžete si rovnou vybrat specializaci a nemusíte odpovídat na otázky.
Protože v oblasti, kde se nacházíte není letiště, nepřipojíte se na stránku Bobbyho Raye.
M.E.R.C. získal pár nových lidí, ale zase jsou pouze jako nosiči.
Taky vám A. I. M. nabízí speciální nůž s originálním podpisem, ale M. E. R. C. na to odpověděl nabídkou stejného nože, oficiálního deštníku M. E. R. C., originální polní lahví a oficiální M. E. R. C. nerosící se hodinky s Flo v malých bikinkách, které ukazují čas nohama Flo.

Pozn. Honza Hrubý::
V Ja2UB prošla změnou nejenom AIM a MERC, ale i stránka IMP (dostupná pokud si nenaimportujete postavu z Ja2). Co je nového: Asi největší novinka je ta, že už nemusíte vyplňovat test, podle kterého získá postava vlastnosti, ale můžete si je vybrat rovnou. Přitom jsou dostupné i ty, které v Ja2 nebyly (Těžké zbraně, Kamuflovaný). Další změna se týká atribut. Maximální hodnota zkušeností není původních 85, ale 90.

Jinak snad platí vše stejně jako v původní hře.

zpět© 2000-2019 Ondřej Čečák, design by MAD.