desgin


ObecnéBack in ActionJagged Alliance 3Unfinished Business  Návody, tipy a triky  Zbraně  Žoldáci  Ostatní  Neoficiální kampaněJagged Alliance 2JA: Deadly GamesJagged AllianceFun :-)DownloadFórumLinky


ABCgames.cz

Linux Software

Proč používat Linux

Reico's Ground

Generally

rpghry.czVentrilo servery Ubuntus

online hry raketka.czVývoj příběhu

Jerry Zajímá vás, jak to dopadlo s pilotem, který vás odvezl do Tracony?
Pokud si ještě vzpomínáte, on se vydal na západ od místa pádu, zatímco vy JSTE MUSELI jít na východ do města Varrez. Ale zatímco váš tým (doufejme) přežil, Enrico vám pošle email, ve kterém se dozvíte, že pilot Jerry pravděpodobně zemřel hroznou smrtí, protože jeho kostra byla nalezena v doupěti Blood Cats (tygrů) spolu s malým množstvím narkotik (zbytek asi kočky schroustaly :-). A to je zajímavé, pokud se na začátku na pilota naserete a dostane trochu olova do palice nebo si to s ním rozdáte na férovku pěstmi (on nebojuje), tak u něj nic nenajdete. Asi to našel náhodou cestou .... (ale kopec nepřeletěl, hmmm)


Miguel A to není všechno, Miguel, toho času prezident (král) Arulca, vám napíše email. Není mu dobře a proto k vám nemůže přijít a bránit Arulco. O něco později vám napíše, že má rakovinu plic. Prý moc kouřil (Arulské cigarety "ubal si sám" ale snad neměly moc dehtu, nebo ano?) a proto s vámi nemůže bojovat. Na konci vašeho dobrodružství vám Enrico napíše email, ve kterém tvrdí, že se Miguel nedočká rána.
Minuta ticha za Miguela a několik hodin přemýšlení na zvolení nového krále ....

Na závěr bych chtěl jenom upozornit, že emaily se nevztahují na den ale na postup ve hře. Takže email můžete stejně dostat 17. jako hned první den :-))))

zpět© 2000-2019 Ondřej Čečák, design by MAD.