desgin


ObecnéBack in ActionJagged Alliance 3Unfinished Business  Návody, tipy a triky  Zbraně  Žoldáci  Ostatní  Neoficiální kampaněJagged Alliance 2JA: Deadly GamesJagged AllianceFun :-)DownloadFórumLinky


ABCgames.cz

Linux Software

Proč používat Linux

Reico's Ground

Generally

rpghry.czVentrilo servery Ubuntus

online hry raketka.cz"Burani"

Zde vidíte pár těch hnusnejch šmejdů :-)
Tento sektor (F15) je jako obvykle v X-COMu zvláštní. Je zde 32 žlutých vojáků (v JA2 a JA2:UB ti největší lemplové), kteří mají výbavu elitních jednotek, akorát nemají tak dobré statistiky a mají automagnumy, občas nějaká brokovnice. Hned z toho jsem si je pojmenoval burani.

Celý sektor pokrývá hustá tráva, takže dohled nic moc. Zaútočil jsem, hned při vstupu dva sejmul a pohoda. V dalším kole přišli další dva. Opět je v klidu zabiju. Pak další 3. Opět mrtví. A pak to začalo, 5, 7, 10 až to nakonec narostlo téměř na 20. To jsem se naštval, oni házeli yperitové a ochromující granáty a já LAWka a minometné granáty (mortar shelly). Ať si bastardi dají.

Konkrétní strategii vám zde nenastíním, jenom vám můžu říci, že to je pěkně těžké a já měl co dělat (ať žije hrubá síla lehkých antitankových raket).

zpět© 2000-2019 Ondřej Čečák, design by MAD.