desgin


ObecnéBack in ActionJagged Alliance 3Unfinished Business  Návody, tipy a triky  Zbraně  Žoldáci  Ostatní  Neoficiální kampaněJagged Alliance 2JA: Deadly GamesJagged AllianceFun :-)DownloadFórumLinky


ABCgames.cz

Linux Software

Proč používat Linux

Reico's Ground

Generally

rpghry.czVentrilo servery Ubuntus

online hry raketka.czTipy & triky od Honzy Hrubého

Tato rubrika by se dala nazvat "pravidelnou".
Hardcore hráč Honza Hrubý přináší další typy triky - tentokrát do modu X-COM! Díky ...


  • V sektoru J10-Ostrovní raketová základna můžete v krabicích na jednom z ostrovů najít spoustu vybavení (převážně výbušniny). Ale POZOR na MINY!!! I Seven s LVL na 10 na jedné vylítla. Lenovi se dokonce podařil dvojskok (šlápl na minu, vyletěl do vzduchu, dopadl na minu...) Pozn.: Všichni vojáci jsou excellentní i na Novice obtížnost.
  • V sektoru G9 chráněném asi 10 vojáky se nachází oobrovský sklad munice, přídavných zařízení, samopalů a detonátorů. Našel jsem zde i nějaký ovladač. Nevím k čemu slouží. Mohli byste na to přijít? Vojáci tady jsou mizerní, zkuste HP munici do hlav.
  • V sektoru G8 je podobný sklad. Obsahuje především jinak nedostatkovou munici .50 do Barrety, 9mm Heavy do VAL odstřelovačky, zásobu munice 5,56 ; 7,62 ; 9mm a spoustu železných koulí do hmoždíře.
  • V sektoru J9-Dům generála je ve skříních na severu domu zásoba keramických plátků a minometných granátů. Hlídá je jeden eliťák vybavený Rocket Riflí a velice dobrou ochranou. Mimo jiné všichni vojáci mají plynové masky.
  • Sektor G11 je opravdu přesnou kopií Almy. Až na pár min a podezřele mnoho sniperů je stejný jako v Arulcu. Stejná kontrolní místnost, stejné tlačítko, stejná skříň s náložemi i stejná ROCKET RIFLE!!!


Nové aktualizované postřehy:
Když jsem v Ja2UB chtěl zobrazit ukrytí a výhled (End a Delete), tak se mi místo barevné mapy objevily křížky. Vyfotil jsem je a posílám ti je. V některých sektorech to funguje normálně. Co s tím? Sám myslím, že by možná pomohl patch na verzi 1.01 (já mám 1.00) ...

Odpověď (O.Č.): Ano, pokud hrajete nové mapy ve verzi 1.00, tak vidíte místo výhledů pouze křížky. Opravuje to skutečně patch na 1.01.

zpět© 2000-2019 Ondřej Čečák, design by MAD.