desgin


ObecnéBack in ActionJagged Alliance 3Unfinished Business  Návody, tipy a triky  Zbraně  Žoldáci  Ostatní  Neoficiální kampaněJagged Alliance 2JA: Deadly GamesJagged AllianceFun :-)DownloadFórumLinky


ABCgames.cz

Linux Software

Proč používat Linux

Reico's Ground

Generally

rpghry.czVentrilo servery Ubuntus

online hry raketka.czTeleport Pro

Ať už jde o parodii na program Teleport Pro, jedná se o věc poměrně šikovnou. Ale nejdříve taktika na dobytí tohoto sektoru:

Všimněte si, že v celém sektoru je hustá tráva. Takže, pokud máte kamufláž, můžete zlikvidovat 70% sniperů (je jich tam asi 13). Pozor, po pár výstřelech na vás půjde hlídka. Opět se jedná o elitní vojáky, kteří mají LAW. A co je nejlepší, pokud se pokusíte vystřelit LAW na vojáky, zjistíte, že to v tak husté trávě prakticky nejde. Raketa vždy zavadí o hustou trávu a exploduje. Často exploduje poblíž výstřelu, takže se vojáci můžou ještě zranit.
Takto oslabené by je dostal každý (jednoho jsem zapálil ručním granátem a na zbytek poslal mortar shell a kulku z Barretta.

Potom by bylo dobré eliminovat všechny snipery a obejít celou střechu. Pak budete mít jistotu, že můžete zaútočit na vnitřek budovy. Zde jenom můžu říct: Pozor na přerušení, T5VRUGER s levelem na 10 docela pomohl a SCULLYho RPK-74 taky :o)

Vlastní teleportační prostor ...
Po vítězství dejte pozor na vstup k teleportu, všimněte si, kde jsou rozmístěny miny.
Nevím, jestli jde přesměrovat místo transportu, ale když vstoupíte do toho pole, které vypadá jako trošku roztažené schody, tak se transportujete do sektoru H7 (místo dopadu). Tato strategie se hodí pravděpodobně pro případy, kdy potřebujete něco ve Varrezu, zdravotnický materiál nebo náboje do Barretta. Každopádně, je to alespoň zpestření.

Mimochodem, tento transport je pouze JEDNOSMĚRNÝ, takže zpět se dostanete pouze pěšky ...

zpět© 2000-2019 Ondřej Čečák, design by MAD.