desgin


ObecnéBack in ActionJagged Alliance 3Unfinished BusinessJagged Alliance 2  Úvod  Demo  Seznamy  Zbraně  Postupy  Návody  Questy  Žoldáci  Tipy a triky  FAQ  Crack  Ostatní  Cheaty  Modifikace  v1.13JA: Deadly GamesJagged AllianceFun :-)DownloadFórumLinky


ABCgames.cz

Linux Software

Proč používat Linux

Reico's Ground

Generally

rpghry.czVentrilo servery Ubuntus

online hry raketka.czJagged Alliance 2 - Gold Pack

Jagged Alliance 2 Gold Pack - krabice Udělal jsem celkem podstatnou chybu v informacích o tomto modu a přehlédl odkaz, takže to napravuji:

V malé zemi Arulco převzal moc nemilosrdný diktátor - pouze ty můžeš uvolnit pevné sevření země! Rysy Jagged Alliance Gold Pack - spojení Jagged Alliance 2 a jejího mini-pokračování Unfinished Business zaručí hodiny a hodiny hraní. S rysy upravené verze JA2 - Jagged Alliance Gold Pack tě ponoří do skvělé RPG hry, kde můžete komunikovat s více než 150 charaktery, najímat vlastní vojáky a vytvořit si vlastní tým pro osvobození Arulca - ne jednou, dvakrát! Perfektní strategie, RPG a taktické boje!

Ohlášení Jagged Alliance Gold Pack

Montreal, Quebec. 26. července, 2002 -- V poslední době byla navázána spolupráce mezi Strategy First a Sir Tech Canada, a díky tomu obdrží Strategy First práva na pokračování v sérii Jagged Alliance. Sir Tech Canada a Strategy First oznamují vývoj Jagged Alliance 2: Gold Pack a zařazují vydání na toto léto. Novinkou bude vylepšená Jagged Alliance 2 - Gold Pack nabídne hráčům některé unikátní spojení s originální Jagged Alliance 2.

"Jagged Alliance 2: Gold Pack je skvělým dodatkem pro trh", říká Steve Milburn, ředitel marketingu pro Strategy First. "Oba díly, Jagged Alliance 2 a Unfinished Business byly velmi dobré když byly poprvé vydány a my nyní kombinujeme obojí z nich, hráči obdrží dva kvalitní tituly za cenu jednoho dílu."

"Pro nás je velice vzrušující mít práva Jagged Aliance 2, můžeme udělat mnohá vylepšení a to také pro JA2: Unfinished Business. Jsme nyní velice potěšení, že práva má Strategy First a doufáme, že to přinese novým hráčům příležitost pro hraní Jagged Aliance", říká Ivan Currie, původní tvůrce Jagged Alliance.

Jagged Alliance 2: Gold Edition přinese populární strategické tituly Jagged Aliance 2 a její mini-pokračování, Unfinished Business. Gold Edition přesune hráče do skvělé RPG hry, kde můžete komunikovat více než se 150 charaktery, najímat vlastní tým žoldáků a vytvořit si vlastního vojáka podle svých představ a osvobodit Arulco. S upravenou umělou inteligencí nepřítele, vyladění zbraní, připojení nového herního modu "Iron Man", Jagged Alliance 2: Gold Edition slibuje poskytnout hráčům hodiny zábavy.

O JA2: Unfinished Business

Jagged Alliance 2: Unfinished Business rozšiřuje a navazuje na originální příběh z Jagged Alliance 2, Arulco je pod útokem znovu, ale tentokrát, z jiné země. Ricci Mining and Exploration Co., kteří vlastnili všechny doly před nedávnou civilní válkou, chtějí doly opět získat zpět a mají základu v sousední zemi Traconě, odkud plánují odpálit rakety na Arulco. Hráči musí jít skrz území Tracony, najít raketovou základnu, zničit ji a vrátit se bezpečně zpět.

O Jagged Alliance 2

Krutý diktátor obládl malý národ Arulca. Největší armáda v zemi drží vyděšené obyvatelstvo v železném sevření. Jeho jediný protivník - skupinky rebelů. Špatná zpráva: máte rebely na starosti. Dobrá zpráva: někteří z nejlepších žoldáků na světě chtějí bojovat na vaší straně ... pokud si je budete moci dovolit.

Před vámi leží krutý boj za svobodu. Abyste zvítězil, budete potřebovat vyjednávací schopnosti diplomata, strategickou genialitu generála, bojovou taktiku komanda ... a obrovské množství odvahy!

O Sir Techu

Společnost Sirtech Canada je tvůrcem a vývojářem Jagged Alliance 2, Jagged Alliance 2: Unfinished Business, Jagged Alliance: Deadly Games, Nemesis: The Wizardry Adventure a Wizardry 8.

O Strategy First

Společnost Strategy First Inc. je hlavním vývojářem a celosvětovým producentem zábavného softwaru pro PC. Objevila se v roce 1990, malá společnost rychle vzrostla a nyní je producentem důležitých her v herním odvětví a současně vývojářem vlastních titulů jako jsou například O.R.B., Disciples II, Nexagon: The Pit a Zero-G Marines. Po získání početných odměn jako u Disciples: Sacred Lands, Europa Universalis, Kohan: Immortal Soverigns a Steel Beasts, Strategy First pokračuje dále ...

Interview s Christina(ou) Ginger, ředitelkou komunikace Strategy First.

Budoucnost práva na Jagged Alliance.
Otázky pokládal: Ibo (J.A.G.)

Jak a kdy koupila Strategy First právo na Jagged Alliance?

Je důležité poznamenat že jsme podepsali souhlas s Sirtechem k získání práva. Členové správy Strategy First jsou pravými fanoušky série Jagged Alliance už roky. Ředitel společnosti a spolu-zakladatel, Don McFatridge znal Ian(a) a Linda(u) Currie, hlavního designéra původní Jagged Alliance několik let. Není třeba říkat, Don byl více než šťastný, že vstupuje do budoucího vývoje série.Jaké je vaše mínění o sérii JA?

Toto partnerství je pro nás skvělý výsledek. Byly jsme chtivými fanoušky série. Série je velmi úspěšná a má ohromné množství fanoušků na celém světě. Nemůžeme být šťastnější než přinést část legendy - podívat se zpět a pomoci Sir Techu ...

Přinese Strategy First verzi obsahující JA 1 a JA Deadly Games na jednom CD?

Pokud vím, tak teď ne. Všechny možnosti jsou prozkoumávány a v budoucnu oznámíme, pokud něco takového uděláme, určitě.

Po skončení Sir-tech(u), :(, hodně lidí začalo pracovat na modech pro Ja2, jeden z nejpopulárnějších je Jagged Alliance Deidranna Lives!, který má už nyní přes 50.000 downloadů na internetu. To dokazuje, že zájem o sérii JA je stále a lidé na celém světě čekají chtivě na pokračování. Jaké jsou plány s JA 2 a a JA 2 UB?

Není to ještě oficiální, ale pracujeme na kombinaci JA2 a JA 2 UB do Gold Packu. Oznámení bude brzy.

Uvažujete udělat nějakou JA používající JA2 - UB engine, uvažujete o vydání některých utilit s UB editorem s přidanými vlastnostmi?

Hodně vlastností v JA2 UB bude připojeno zpět do originální JA2 - tak to bude brzy kompletní. Díváme se po všech možnostech v budoucích titulech.

Máte nějaký záměr pokračovat ve vývoji projektu JA3 Sir-Techu a pokud bude odpověď ano, můžete nám dát nějaký časové přiblížení?

Plán o JA3 prodiskutujeme. Avšak, nic ještě nebylo dokončeno pro nějaká oznámení. Stále zkoumáme možnosti.

Obsahuje dohoda zdrojové kódy a vývojářské materiály pro budoucí vývoj, nebo plánujete s vlastním programem?

Od získání práva máme přístup ke všem věcem co se týče projektu..

Máte najmuté některé lidi ze Sir-Techu? Pokud ano, koho?

Ano. Náš vztah se Sirtechem nám dál příležitost najmout několik členů vývojářů Sirtechu, kteří nyní pracují pro Strategy First. Několik programátorů, grafiků a designérů, a také původního tvůrce, Ian Currie.

Budete v budoucím vývoji zachovávat populární systém (tj. tahová strategie) nebo uvažujete o přechodu na real-time hru?

Jak jsem zmínila dříve, zkoumáme všechny možnosti. Opravdu věříme, že je velmi důležité udržovat standardní kvalitu, která přinesla sérii Jagged Alliance tolik fanoušků. Zamýšlíme se na udržování těchto standardů i do všech budoucích projektů.

Plánujete přidání / změnu nějakých významných částí?

Teď je příliš brzo na komentář.

Jaký je váš názor na dnešní herní business, a jaké je to mít komerčně úspěšný titul?

Herní odvětví je rozhodně větší, než by mělo být. Najít úspěšnou myšlenku je velmi nyní důležité. To je to, proč pracujeme tak usilovně pro vytvoření našeho vlastního kódu a proč máme vlastnictví práv na JA.


...
(přeloženo, upraveno)


zpět© 2000-2019 Ondřej Čečák, design by MAD.